info@plusonecorporate.com

Ato Calıştayındaydık
Buradasınız: Anasayfa / Blog
ATO CALIŞTAYINDAYDIK
Sektörlerin sorunlarını istişare toplantıları ile masaya yatıran Ankara Ticaret Odası (ATO), toplantılarına 60 No'lu Komite Restoran, Lokanta, Kafe Hizmetleri Meslek Komitesi Sektörel İstişare Toplantısı ile devam etti.
ATO CALIŞTAYINDAYDIK

ATO RESTORAN LOKANTA VE KAFE HİZMETLERİ MESLEK KOMİTESİ'NİN TOPLANTISINDA İŞLETMECİLİK YETERLİLİK BELGESİ VE SEKTÖREL SORUNLAR ELE ALINDI

ATO BAŞKANI BARAN: "YANLIŞ YATIRIM ÜLKE EKONOMİSİNİ DE ETKİLİYOR"

Toplantının açılışında, ATO'nun 60 No'lu Restoran, Lokanta ve Kafe Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı Yunus Demirci ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) Genel Sekreter Vekili Orbay Evrensevdi de birer konuşma yaptı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Araştırmacı Ferruh Parmaksız'ın moderatörlüğünü yaptığı toplantının devamında, sektör temsilcileri restoran, lokanta ve kafelerin işletme sorunlarını ve çözüm önerilerini ele aldı.

Toplantıda, 60. Komite Başkan Yardımcısı Gürbüz Bekiş60. Komite ve Meclis Üyesi Süleyman Cici, 60. Komite Üyesi Hakan Sancur sektörel sunumlar yaparken,  ATO İDEA Mesleki Yeterlilik Merkezi Müdürü Dr. Şükran Mutlu sektördeki mesleki yeterlilik konularına değindi.

Sektör temsilcisi Murat Servi'nin insan kaynaklarına ilişkin sunumunun yer aldığı toplantıda, Bilkent Üniversitesi Gastronomi Bölümü Öğretim Görevlisi Elif Denizci akademik açıdan sektörel konuları ele aldı.

Etiketler
ATO
MURAT SERVİ
PLUSONE
ANKARA
ÇALIŞTAY
DANIŞMANLIK
murat servi
nacimuratservi
melih kucukyildiz
Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın

WhatsApp Randevu