info@plusonecorporate.com

Analiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
ANALİZ
ANALİZ

KURUMSAL EĞİTİM İHTİYAÇ ANALİZİ

Eğitim ihtiyaçlarının doğru olarak tanımlanması; kişilere verilecek eğitimlerin içeriği, eğitimde kullanılacak yöntem ve eğitim verilecek grup gibi konularda özelleştirilerek eğitimlerin daha verimli tasarlanmasına olanak vermektedir. Kişilerin doğru eğitimlere yönlendirilmesi ise kişinin bireysel performansını artırmakta, buna bağlı olarak da kurumun performansına katkı sağlamaktadır.

GÖLGE MÜŞTERİ ÇALIŞMALARI

İşletmelerde çalışan performansı ve çalışanların müşterilere karşı tutumu, işletme kazancını büyük ölçüde etki etmektedir. Nitelikli, güler yüzlü, yaptığı işi zamanında ve müşteriyle pozitif bir etkileşimle gerçekleştiren çalışan bulmak işletmeler için hayati rol oynamaktadır. Hatta bazı işletmelerde personel, yetkilerini kötüye kullanıp çevresindeki insanlara ücretsiz hizmet sunarak işini aksatmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek için gizli müşteri araştırması yapılmaktadır.

Tanınmayan kişiler müşteri kılığında işletmenize gelerek, çalışanlarınızın tutumlarını incelemekte, değerlendirme raporu hazırlayıp kontrol listesinden puanlama yaparak geri bildirim verir.

ÇALISAN MEMNUNİYET ANALİZİ

Bir kurumda memnuniyeti ve bağlılığı yüksek çalışanlar ne kadar fazla ise buna bağlı olarak verimli iş sonuçları, yüksek performans ve düşük turnover oranları elde etmek mümkündür.

Düzenli olarak uygulanan Çalışan Memnuniyet Anketi uygulaması ve elde
edilen verilerden çıkan sonuçlar doğrultusunda şirket aktivasyon planlarının,
gerekli ise iyileştirme planlarının oluşturulup hayata geçirilmesi şirketin gelecek yol haritalarını belirlemede önemli bir unsur oluşturur.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın

UZMANA DANIŞIN