info@plusonecorporate.com

Merhaba
Buradasınız: Anasayfa / Merhaba
Merhaba

MERHABA;

Plusone Corporate Development Center 2012 yılında kurumlara entegre çözümler sunmak için kurulmuştur. Yönetim Danışmanlığının Entegre Çözümler Sunan en Güçlü İsmiyiz..

BİZİM İŞİMİZ, SİZİN BAŞARINIZ.

Bugüne kadar karşılaştığımız onlarca deneyim, işletmelerin ve kurumların sistemli yönetilmediği takdirde önemli ölçüde para ve zaman kaybettiğini göstermektedir. Oysa stratejik yönetim anlayışıyla geleceği doğru planlayarak ve kaynakları etkin kullanarak tüm bu kayıpların önüne geçilebilir.

 

 

Bizimle çalışmak sizin için  kullanabileceğiniz bir İsviçre çakısı çözümüne sahip olmaktır

Yepyeni bir heyecanla, yepyeni bir yolculuğa koyuluyoruz. Yaptığımız iş ne olursa olsun, insanı ve anlamı bu yolculuğumuzun içine daha çok katmak istiyoruz.Önceliğimiz her zaman insan !

NEDEN PLUSONE ?

Birçok firma yönetim danışmanlığı almaya ihtiyaç duymadığını iddia etsede aslında bu anlayış ben yeterli bilgi ve tecrübeye sahibim anlayışında yatmaktadır. Plusone Danışmanlık Anlayışı  sadece bilgi işi değildir aksiyon ve kurumsal davranış sürecidir, sadece başarı için salt bilginin yeteri olmadığını söyleyebiliriz bu anlamda sadece uygulanabilir bilgi ekonomik değer taşımaktadır. Yapyığımız işin  temelinde de bu yatmaktadır.

Danışmanlarımız size ölçülebilir sonuçlar ve danışmanlık konularında ekonomik değer yaratırlar. Yönetim danışmanlığı olağan üstü bir kültürdür ve yönetim danışmanlığı, çıktı odaklı kültürüyle bilinir. Bu kültürün temelinde kuruluşun yâda sizin yalnızca bir kaynak olarak değil, bir varlık olarak değerlendirilmesi yatmaktadır.

PLUSONE ENTEGRE DANIŞMANIK SİSTEMİ NEDİR ?

Entegre olmak bütünleşmek ve uyum sağlamak olarak tanımlanabilir. Entegre etmek ise  Farklı sistemlerin bir arada çalışması entegre olmak terimine örnek olabilir. Plusone Entegre Danışmanlık sistemide bu temel üzerinde çalışmaktadır.Bu sistemde alacağınız danışmanlık hizmetleri plusone ekibi trafından tek merkezde yönetilir ve bu konudsa sürdürülebilir ve sizler için daha az maliyetle süreçler yönetilebilir.Siz sadece kahvenizi yudumlarken tüm süreçleri ekibimiz yönetir ve sizlere raporlar.

 

 

 

 


0
Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın

WhatsApp Randevu