Bir binanın sağlam olması için sağlam bir temeli olması gerekir, bu markalar için de geçerlidir ve marka mimarisi de bu yüzden gereklidir.

Bir marka oluştururken işi tüm hatları ile düşünmek gerekmektedir. Biz dünyaya açılırsak bu marka bize sorun çıkarır mı, alt markalarımız olursa nasıl bir yol izleyeceğiz gibi soruları yolun başında kendimize sormalı ve hedefi büyük tutmalıyız.

Marka mimarisi şirketinizin sunduğu ürünlerin ve markaların birbiri ile etkileşim halinde ve hiyerarşik şekilde düzenlenmesi olarak tanımlanabilir.

Marka Danışmanlık hizmetleri derinlemesine bir firma analizi ile başlar. Markanızın dünyaya açılması için öncelikle kalıcı ve etkileyici bir isme ihtiyaç var elbette. Doğru marka ismi sizi rakipleriniz karşısında hep bir adım önde tutacaktır. İsimlendirme ister küçük bir mağaza olun, ister milyarlarca lira yatırım hacmine sahip bir firma rotanızı belirlemede etkili olacaktır.Elde edilen veriler doğrultusunda stratejik planlama ile hedefler belirlenir, tüketici istekleri, algılama ve davranış değişiklikleri saptanır. Logo, basılı iletişim araçları, dekorlar, personel kıyafetleri, internet tasarımları tamamlanır ve marka kimliği oluşturulur.

  • Marka Kurumsal Kimliği
  • Marka Tescil
  • Misyon ve Vizyon Oluşturma
  • Marka Değeri Kazandırma
  • Marka Bilinilirliği Çalışmaları